KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8333330
nr 833 3330
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), panorama över slussen, signerad-62, 30x270
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 juni 2013
kl 18:53:16
10/6 14:12:19
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén